Lauko tualetų gamyba

,,Sauso'' tipo lauko tualetų gamyba - lengvai ir greitai įrengiami, taupantys Jūsų laiką ir pinigus. Šie išskirtiniai tualetai yra autonomiški ir nereikalauja prijungimo prie nuotekų vamzdyno, todėl gali būti įrengiami įvairiausiose vietose. Atsižvelgiant į tai, kad 90% visų fekalijų sudaro vanduo, gaminamų tualetų technologija pasitelkdama saulės skleidžiamą šilumą savarankiškai tuos skysčius išgarina, o esant žemai oro temperatūrai tualetas neužšala. Šie produktai susilaukia populiarumo šalyse, kuriose dalį metų sezono yra minusinė oro temperatūra.

Valymo servisas yra reikalingas tik vieną, du kartus į metus tarp valymų sistema gali aptarnauti 10-15 tūkstančių žmonių.

Gaminami yra trijų tipų tualetai, kurie pritaikomi pagal žmonių lankomumo srautus ir vietos specifikaciją, kaip pavyzdžiui didelio šlaitingumo stogas pritaikytas vietovėms, kur didelis sniego kritulių kiekis. Tualetai yra lengvai montuojami bei nereikalauja vandens ar elektros įvadų, chemijos produktų ar kitų priedų, paprasta prižiūrėti minimaliomis sąlygomis.

Šie tualetai yra pritaikyti tiek asmeniniam naudojimui, tiek gali aptarnauti didelius srautus žmonių, kadangi naudojamos medžiagos yra tvirtos ir atsparios nusidėvėjimui. Pagaminta iš aukšto tankio polietileno, nedūžtantis, yra anti-vandaliniai, tualeto vidaus struktūra užtikrina maksimalią higieną.

Tai ne bio tualetas, nes jame nenaudojama jokia neutralizuojanti chemija. Lauko tualetų gamyba statybų aikštelėms, viešoms masinių renginių vietoms, taip pat tai yra labai praktiškas sprendimas tiek miestui, tiek natūralioje aplinkoje.

Rašykite, o mes pasirūpinsime - [email protected] arba SIŲSKITE UŽKLAUSĄ