Bendruomenės kiemas - mažoji architektūra, žaidimų aikštelė, lauko sporto įrenginiai

Daugiabučių namų rajone įrengėme bendruomenei pritaikytą kiemą - sumontavome mažosios architektūros elementus, lauko gimnastikos įrenginius bei vaikų žaidimų aikštelę. Kieme panaudoti bene visi būtiniausi laisvalaikio gryname ore elementai - lauko suoliukai, betoninės šiukšliadėžės, betoniniai gėlių vazonai.

Mažosios architektūros elementai

Mūsų įrenginėjami betoniniai suoliukai, šiukšlių dėžėsgėlių vazonai ir kiti produktai gaminami pagal šiuolaikines, pažengusias technologijas užtikrinančias ilgaamžiškumą - dekorui skirti akmenukai ar granitinė skaldelė, gamybos proceso metu, įmaišomi į bendrą masę iš kurios išliejami gaminiai. Tai reiškia, kad užuot klijavus dekorą atskirai jis tampa vienos, patvarios struktūros dalimi.

Gaminių kokybė atsiskleidžia jau po pirmojo šalto sezono - pigesni gaminiai, gaminami kitokiu metodu, ima byrėti ,t.y. dekoro akmenukai lengvai atsiklijuoja ir nubyra nuo gaminio (pavyzdys gyvai čia: FB video).

Mūsų betoniniai mažosios architektūros gaminiai yra įvairių dydžių ir formų. Prireikus galima suprojektuoti ir individualų gaminį. Lauko suoliukų sėdima dalis ir atlošas gaminami iš kietmedžio, impregnuoti ir lakuoti.

Daugiabučio kieme dar įrengėme ir eilę nerūdijančio plieno dviračių stovų. Tai populiariausi - U1 tipo dviračių stovai - estetiški, paprasti ir ilgaamžiai.

Lauko gimnastikos įrenginiai

Įrengėme lauko sporto įrenginius, kurie yra specialiai pritaikyti gimnastikai ir sveikam gyvenimo būdui.

Būtent šie gaminiai išsiskiria šiuolaikiniu dizainu, yra estetiški, patrauklūs akiai.

Gimnastikos įrenginių gamyboje naudojamos itin kokybiškos medžiagos - cinkuoti vamzdžiai dažyti milteliniu būdu. Kokie privalumai? Tokiu būdu nudažytas sluoksnis yra sunkiai pažeidžiamas, praktiškai nesibraižo ir neatsiklijuoja.

Sporto įrenginius galima sumodeliuoti pagal individualius poreikius ir tam skirtą erdvę. Pavyzdžiui, galima suderinti skersinį su švediška sienele, gimnastikos suoliuką su lygiagretėmis arba viską sujungti į vieną visumą.

---

Vaikų žaidimų erdvė

Vaikų žaidimų aikštelėje įrengėme sparčiai populiarėjančios aliumininių žaidimų aikštelių įrenginių serijos sūpynes. Šio tipo žaidimų įrenginiai yra gaminami iš aukštos kokybės aliumininio profilio, kuris yra sutvirtintas vidinėje dalyje - gaminys ypač stabilus, tvirtas ir ilgaamžis. Įrenginių medžiaga - aliuminis - atsparus ultravioletui, korozijai, nerūdija, draugiškas aplinkai - nebyra jokie dažai ar rūdys. Visos jungiamosios detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno.

Šalia pritaikyti trys žaismingi spyruokliukai mažamečiams. Pagrindinė spyruokliuko konstrukcija yra pagaminta iš HDPL - t.y. aukšto slėgio plastiko, kuris yra atsparus vandeniui, drėgmei, atmosferos poveikiui, ultravioletiniams spinduliams ir netgi vandalizmo išpuoliams (jį sunku pažeisti, plastikas labai kietas).

Po sūpynėmis išliejome guminę dangą. Saugi vaikų žaidimų aikštelių danga yra liejama naudojant gamykloje pagamintas įvairių spalvų EPDM gumos granulės. Jos neskleidžia nemalonaus kvapo, netepa dažais, yra atsparios ultravioletiniams spinduliams, nekeičia spalvos, danga laidi vandeniui, net po stipraus lietaus neužsilaiko vanduo ir nesusiformuoja balos.

EPDM guminė danga suteikia vaikams saugumą, patogumą ir patrauklumą (galima išlieti spalvotus piešinius, išdėlioti spalvas kaip norisi).

---

 

BIPA specialistai yra pasiruošę pasiūlyti kompleksinį sprendimą Jūsų erdvėms, derindami skirtingus elementus į vieną patogią, saugią ir gražią visumą.

 

Rašykite, o mes pasirūpinsime - [email protected] arba SIŲSKITE UŽKLAUSĄ